SmartCoffee

Získejte podporu a inspiraci v úzké skupince naladěných podnikatelů, kteří se pravidělně scházejí nad nejrůznějšími tématy online podnikání. 

Nechte nám svůj email a dozvíte se o pořádaných akcích včas:

ČESKÁ REPUBLIKA

Zlín, sobota 3.12.2016 od 15 do 19h

Téma: Email marketing

Posíláte emaily na vaše zákazníky nebo potenciální zájemce? Je pro vás důležité, aby vaše emaily četli lidé rádi a reagovali na ně?

Představte si situaci, kdy pošlete email a polovina adresátů si jej se zaujetím přečte. A nejen to. Čtvrtina ze všech adresátů dokonce udělá to, co po nich chcete – klikne si na vložený odkaz.

Zdá se vám počet nízký? Pak pravděpodobně neměříte odezvu na vaši stávající rozesílku nebo máte již nyní perfektně vyladěnou emailovou komunikaci. V prvním případě rozhodně čtěte dál ….

Pokud jste si u uvedených procent naopak řekli: „Jo, tohle bych bral/a“, věřte, že je toho možné dosáhnout a rádi vám ukážeme jak.

Vstupné je 500,- Kč a odpovídá 30 minutám online konzultace. Na společném osobním setkání získáte 3h času a můžete čerpat inspiraci i od dalších účastníků.

Vezměte svoje i naše informace a dejte je dohromady, bude se vám podnikat lépe.

Místo:  Restaurace U Dvou slunečnic, Sokolská 5147, Zlín

Těší se na vás Štěpán Musil a Jana Červenková


SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Bratislava, v stredu 18. januára 2017, 17:30 - 19:30 (prihláste sa do 16.1.)

Téma: Príďte sa podeliť o to, čomu sa práve venujete. Ak niečo riešite a neviete, ako ďalej, pozrieme sa na to spolu. Iný uhol pohľadu, zdieľanie skúseností a poznatkov v malej skupine smartkolegov Vás posunie. Môžete si priniesť aj počítač s Vašim projektom.

Vstupné je 8 eur

Místo: Hotel Premium, Priekopy 20, Bratislava - Ružinov

Těší se na vás Anna Halajová